Herkesin yazabildiği sitemize Hoşgeldiniz!!

Nedir? Ne yapabilirsiniz?

Sayfamız adından da anlaşılacağı üzere her konuda herkesin yazabileceği ,yazdıklarını sadece kendisinin veya isterse herkesin görebileceği her konuda yazılar(konular) oluşturabileceği düzenli bir ajanda, blog not,forum veya kütüphane gibi de düşünebileğiniz web tabanlı "Paylaşım Sitesi" ve/veya "Size Özel Blog Sayfanızdır"!

Herkesçe görülebilen yazılar neler?

Site üyelerimizin daha önce yazmış olduğu ve herkes görebilir olarak belirlediği her konudaki içerikleri okuyabilir, aradığınız belirli bir konuyu rahatlıkla ilgili kategorilerden seçerek veya arama yaparak görebilirsiniz. Dilerseniz Ayarlar menüsünü kullanarak kendinize özgü kategoriler oluşturarak bu kategorilerde yazılarınızı yazarabilirisiniz.Kısacası kendi çalışma ortamınızı ve kategori düzeninizi yaratabilirisniz. İlgili olduğunuz konularda yazılarınızı herkese ulaştırabilirsiziniz.

Sadece Size Özel yazılar neler?

Sadece kişiye (size) özel olan yazıların konusu ve içeriğinin neler olacağı yanlızca sizin tarafınızdan belirlenir ve siz Herkese Görünür hale getirmedikçe sadece siz görebilirsiniz.Dilediğiniz kategoride size özel yazı ekleyebilirsiniz. Bir anlamda online ajanda/not defteriniz olarak düşünebilirsiniz.

Sorumluluk:

"Herkes görebilir" olarak iletmiş olduğunuz yazılarınız için; Maalesef, İnternet'te herkes nazik veya kültürlü değil. Kullanıcılar her şeyi yayınlayabilir. Bu nedenle, bir yayıncı olarak kullanıcıların yayınladığı içeriğin tüm geçerli program politikalarına uygun olmasını sağlamaya hazırlıklı olmamız gerekir.Yasal ve diğer etik sorumluluk içeriği oluşturan kullanıcı kadar biz yayımcıları da bağlamaktakta olduğunu hatırlatarak; İçerik uygunluğu ve etik,ahlak kurallar açısından veya suç teşkil edebilecek diğer hususlara karşı site editörlerimiz tarafından değerlendirilerek gereği halinde bazı editlemeler(değişiklik-düzenleme) yapılarak yayına alınmakta veya yayına almama hakkını saklı tutmaktadır. "Size Özel/Bana Özel" olacak şekilde yazdığınız yazılarınız için; Sadece sizin tarafınızıdan görüntülenebileceği için herhangi bir editleme/(değişiklik-düzenleme) söz konusu olmayıp onay sürecine girmeden sadece sizin göreceğiniz şekilde yayımlanmaktadır.

Herkesyazar Ara