#

Penta Temizlik - Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri

Penta Temizlik Penta Temizlik

09 Kasım 2022 Diğer-Herşey (22) /Herşey (27) (39)

Penta Temizlik - Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri

Paylaşmak güzeldir. Lütfen sizde paylaşın...


Penta Temizlik, Halıları, Alan Kilimlerini, Döşemeleri ve Fayans ve Derzleri temizliyoruz. İstanbul Halı Temizleme, tek durak çözümünüzdür. Halıları en iyi ekipmanları, en iyi ürünleri kullanarak buharla temizliyoruz ve dolayısıyla en iyi sonuçları alıyoruz. İncelemelerimize bakın! Ücretsiz fiyat teklifleriyle daha temiz ve sağlıklı bir halı bir telefon kadar uzağınızda. Resimlerimizde görüldüğü gibi sektör lideri kamyon montaj aparatları kullanıyoruz. Kamyonlarımız en zorlu ticari işleri temizlemek için tasarlanmıştır, bu nedenle ister ofisinizde ister evinizde kullanılsın, benzersiz sonuçlar sunuyoruz. Buharlı halı temizleme yöntemimiz istendiğinde yüksek kaliteli leke çıkarıcılarla birleşerek halılarınız için en iyi sonuçları alırsınız. Temizlik çözümlerimiz evcil hayvan ve çocuk dostudur, bu nedenle evinizdeki zararlı kimyasallar hakkında asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Çocuklarımız ve evcil hayvanlarımız da var, anlıyoruz.

Halı Yıkama


İstanbul Halı Yıkama, rekabetçi fiyatlarla kaliteli bir iş aradığınızı biliyor. Tek odak noktamız size temiz halılar sunmak ve diğer firmaların yapamadığı lekeleri çıkarmaktır. Bunu yapabiliyoruz çünkü minibüslerimizde en iyi donanıma sahip marka ürünler kullanıyoruz. Köşeleri kesmiyoruz, temizliyoruz. Temizlediğimiz zaman gerçek buharı göreceksiniz! En iyi halı temizleme şirketi olmak için çok şey var. Ekipmanlarımızın bakımını başka hiçbir buharlı halı temizleme firmasının yapmayacağı şekilde yapıyoruz. Her minibüs, ertesi gün için gönderilmeden önce yukarıdan aşağıya denetlenir. Bu titiz bakım ve hizmet, en iyi halı temizleme şirketi olmamızı ve Yelp ve Google'da okuduğunuz tutarlılığı korumamızı sağlar. Bu nedenle İstanbul Halı Temizleme, İstanbul'taki en yüksek puan alan şirkettir. İstanbul'ta en iyi halı temizliğini sağlıyoruz. 240 derecelik buharımız, halınızın liflerinde birikmiş olabilecek zararlı bakteri ve küflerin giderilmesine yardımcı olabilir. Bu buhar, alerjenleri ve kalıntıları çıkarmamızı sağlayan liflerin derinliklerine iner. Ekipmanlarımız ve araçlarımız, halınıza temiz bir halı dışında hiçbir şey bırakmadan tam bir durulama sağlar. Evinize gelince, bir şans vermeyin.

Koltuk Yıkama


Koltuk Yıkama her biri tam olarak resimlerimizde görüldüğü gibi donatılmıştır. Mümkün olan en temiz halıları hak ettiğiniz için hiçbir masraftan kaçınmadık. Size sözümüz, burada görülen kamyon montajı, alacağınız kamyon montajıdır. En iyi halı temizleme kamyonetimizin fotoğrafını çekmeyiz ve onu kalitesiz bir tedarikçiye taşeronlaştırmayız. Müşterilerimizle yıllarca sürecek bir ilişki kurmak istiyoruz. Kaliteyi her şeyin üstünde tutuyoruz. Halı temizleme İstanbul, mevcut en iyi ekipmanla birlikte yenilikçi teknikler kullanarak rakiplerimizden ayrılıyor. Halı temizleme ekipmanımız, rakiplerimizinkinden çok daha üstün olacaktır. Eski ekipmanlarımız yaşlandıkça rakiplere satılır, mevcut en iyi halı temizliği için en yüksek sıcaklığı elde etmemizi sağlamak için ekipmanlarımızı her zaman yeni tutarız. Halı temizliğimiz, temizlenen halı ve döşemelere antiseptik bir kalite sağlar. Alerjisi ve astımı olan kişilerin sağlığa faydalarını takdir edecekleri için halılarını düzenli olarak temizlemelerini öneriyoruz.

Penta Temizlik


Alan kilim temizliği kolay bir işlem olabilir! Önce profesyonel görüşümüzü verelim. Halılarınızı asla evinizde temizlememelisiniz. Halının sentetik bir elyaf olması ve hafif kirli olması durumunda bunu göz önünde bulundurmanız gereken tek zaman. Bununla birlikte, kilimlerinizi fabrikada veya evde temizlemenin iki yolu olduğunu söylememe izin verin. İlk yol evde halı temizliğidir. İkincisi, fabrika içi alan kilim temizliği olarak adlandırılır. Halılarınızı daha önce temizlemediyseniz veya sizin için en iyi yöntemin hangisi olduğunu biliyorsanız, yardımcı olabiliriz. Teknisyenlerimiz idrar lekeleri, kusmuk, kırmızı şarap lekeleri gibi durumunuzu değerlendirecek ve sizin için en iyi seçeneği önerecektir. Temel bir halı temizliğinden aile yadigarınızı tamamen restore etmeye ve aradaki her şeye kadar her şeyi yapabiliriz.

Evde halı temizliğinde ne zaman düşünülmeli?

Halı sentetik bir elyaftır.
Halı nispeten ucuzdu.
Halı düz bir renk veya tasarımdır.
Halılarınızı sık sık temizletiyorsunuz.
Kurutma işlemi sırasında sık sık hareket ettirme olanağına sahipsiniz.

Bitki alanı kilim temizliğinde ne zaman düşünülmeli?

Alan kiliminde idrar lekeleri var.
Alan kilimindeki kokuyu gidermeniz gerekir.
Yün veya ipek gibi doğal bir lifi temizlemeniz gerekir.
Alan kiliminde çok renkli bir tasarım var.
Ağır kirli alan kiliminizin temizlenmesine ihtiyacınız var.
8'X10' veya daha büyük ve sık hareket edemezsiniz.
Maksimum temizliğe ulaşmak için her zaman alan kilimlerinizi tesisimizde temizlemenizi öneririz. Ancak, halıya bağlı olarak bunun maliyet açısından engelleyici olabileceğini anlıyoruz. Muhtemelen bilmek istersiniz: Alan kilimimi temizlemenin maliyeti nedir? Yönergeler sağlayabilsek de, yalnızca yerinde doğru bir fiyat teklifi verilebilir.

Kaynak:https://www.pentatemizlik.com.tr/


Paylaşmak güzeldir. Lütfen sizde paylaşın...Herkesyazar Ara