MİR 4 PVP Modları

Herkes  Yazar Herkes Yazar

21 Ocak 2022 Oyunlar (1) /Mir4 (1) (58)

MİR 4 PVP Modları

Paylaşmak güzeldir. Lütfen sizde paylaşın...


MİR 4 PVP Modları Ne anlama gelir

Peaceful: Diğer kullanıcılara saldırmayın.Sadece Canavarlar.İlk önce size saldırsalar bile sizin saldırmayacağınız anlamına gelir.Tabiki ayarlardan karşı atak ayarlamadıysanız. :-)

Lawful (Yasal) Mode: Parti üyeleri, klan üyeleri ve arkadaşlar hariç diğer oyunculara saldırmanızı sağlar.Kötü veya daha kötü durumda (cezalı) tüm oyunculara saldıracağı anlamına gelir.

Hostile (Hasım/Düşman ):Parti üyeleri, klan üyeleri ve arkadaşlar hariç , PvP durumundan bağımsız olarak herkese saldırmanıza izin verir,

Carnel (Karnaval) Modu: Şu anda partinizde olanlar hariç hemen hemen herkese saldırmanıza izin verir. PvP durumundan bağımsız olarak herkese,en çok arananlar listesindeki oyunculara saldırmanıza izin verir,

 

NOT: 

  • Savaşan klanlardan veya En Çok Arananlar hedeflerinden oyuncular, PK modundan bağımsız olarak saldırıya uğrayabilir.

  • Bicheon Siege'e katıldığınızda, Savaş durumuna girersiniz ve yalnızca karşı tarafın kullanıcılarına saldırabilirsiniz.

 CEZALI (BAD):

Kötü şöhretli PVP rakamları ve eğilim durumunu kontrol edebilirsiniz.PVP'niz eksiye düşer.

  • Düşük PVP Puanınız olduğunda, Avcılık EXP kazancınız için bir ceza alırsınız ve karakteriniz öldüğünde ek cezalar olabilir.

  • Normal veya daha yüksek PVP  karakterlerini öldürdüğünüzde PVP Puanlarını kaybedersiniz.

  • PVP Puanlarını Kurtarma: PVP Puanlarınız 5.000'in altına düştüğünde, canavarları yenerek puanları geri alabilirsiniz. Ancak yendiğiniz canavarlar, karakterinizin 5 seviyesi içinde olmalıdır. (örn. Sv. 70 karakter, Sv. 65 canavarı yenerek PVP Puanlarını geri alabilir, ancak Sv. 64 canavarı yenmek, PVP Puanlarını değiştirmez)

Paylaşmak güzeldir. Lütfen sizde paylaşın...Herkesyazar Ara